Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Secemin

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2029473
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny 20211125
Ikona - strzałka prawaPOWSZECHNY SPIS ROLNY 20201966
Ikona - strzałka prawaDane podstawowe19819
Ikona - strzałka prawaGodziny pracy urzędu10223
Ikona - strzałka prawaKontakt16258
Ikona - strzałka prawaWybory16014
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20201817
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20191723
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu - 2019r.3597
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego4339
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201810071
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 201516162
Ikona - strzałka prawaInformacje dla OKW3965
Ikona - strzałka prawaReferendum ogólnokrajowe 201513718
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20153405
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 201515921
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201419209
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?12946
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste8285
Ikona - strzałka prawaEwidencja ludności9898
Ikona - strzałka prawaAkty stanu cywilnego10538
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska, ronictwo i leśnictwo9586
Ikona - strzałka prawaPlanowanie przestrzenne16569
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty15264
Ikona - strzałka prawaDokształcanie młodocianych4986
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej3507
Ikona - strzałka prawaZezwolenie-zbiorniki bezodpływowe3639
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta3581
Ikona - strzałka prawaRejestr wyborców6682
Ikona - strzałka prawaOceń pracę urzędu8421
Ikona - strzałka prawaNabory na wolne stanowiska pracy230541
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia388862
Ikona - strzałka prawaAzbest7661
Ikona - strzałka prawaOdpady komunalne18978
Ikona - strzałka prawaKomunalizacja mienia10051
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej75063
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska39509
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie w sprawie ścięcia drzew9861
Ikona - strzałka prawaWykaz zezwoleń - zbiorniki bezodpływowe3219
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta3761
Ikona - strzałka prawaKomunikaty o stanie wód13672
Ikona - strzałka prawaObrona cywilna-zarządzanie kryzysowe-sprawy wojskowe1520
Ikona - strzałka prawaSkargi i wnioski10014
Ikona - strzałka prawaPetycje6444
Ikona - strzałka prawaKierowane do Rady Gminy3016
Ikona - strzałka prawaKierowane do Wójta2252
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna4749
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych2231
Ikona - strzałka prawaTransmisje Sesji Rady Gminy Secemin3235
Ikona - strzałka prawaProtokół z głosowania3703
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Secemin2643
Ikona - strzałka prawaDOSTĘPNOŚĆ142
Ikona - strzałka prawaKoordynator ds. dostępności185
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności231
Ikona - strzałka prawaPlan działania na rzecz poprawy zapewnienia dostępności174
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie zapewnienia dostępności254
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne12970
Ikona - strzałka prawaPlanowane zamówienia13492
Ikona - strzałka prawaDo 30 tysięcy euro97238
Ikona - strzałka prawaNa podstawie Prawa Zamówień Publicznych69494
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne pon. 130 000 zł - od 1 stycznia 2021 r.1496
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy37556
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy7604
Ikona - strzałka prawaRadni9363
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy7107
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy22567
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-20182089
Ikona - strzałka prawaArchiwum38992
Ikona - strzałka prawaProtokoły z głosowań2252
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy87953
Ikona - strzałka prawaWójt gminy25293
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy17694
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy10041
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe36679
Ikona - strzałka prawaRok 2021543
Ikona - strzałka prawaRok 20204015
Ikona - strzałka prawaRok 20193305
Ikona - strzałka prawaRok 201813238
Ikona - strzałka prawaRok 20179679
Ikona - strzałka prawaRok 201610262
Ikona - strzałka prawaRok 201514189
Ikona - strzałka prawaOświadczenia rozpoczynających kadencję5860
Ikona - strzałka prawaOświadczenia kończących kadencję4095
Ikona - strzałka prawaRok 201414935
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego8151
Ikona - strzałka prawaRok 20117509
Ikona - strzałka prawaRok 201212404
Ikona - strzałka prawaRok 20139067
Ikona - strzałka prawaRok 201410263
Ikona - strzałka prawaRok 201512737
Ikona - strzałka prawaRok 20168407
Ikona - strzałka prawaRok 20173055
Ikona - strzałka prawaRok 20183054
Ikona - strzałka prawa999
Ikona - strzałka prawaRok 20191171
Ikona - strzałka prawaStatut12092
Ikona - strzałka prawaRegulamin15307
Ikona - strzałka prawaUchwały31290
Ikona - strzałka prawaRok 20211016
Ikona - strzałka prawaRok 20208752
Ikona - strzałka prawaRok 201929937
Ikona - strzałka prawaRok 201835746
Ikona - strzałka prawaRok 201729633
Ikona - strzałka prawaRok 201636775
Ikona - strzałka prawaRok 201544343
Ikona - strzałka prawaRok 201442020
Ikona - strzałka prawaRok 201339628
Ikona - strzałka prawaRok 201249776
Ikona - strzałka prawaRok 201142066
Ikona - strzałka prawaRok 201033327
Ikona - strzałka prawaRok 200931475
Ikona - strzałka prawaRok 200827359
Ikona - strzałka prawaRok 200729029
Ikona - strzałka prawaRok 200630895
Ikona - strzałka prawaRok 200526354
Ikona - strzałka prawaRok 200427710
Ikona - strzałka prawaRok 200328485
Ikona - strzałka prawaRok 200226501
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy30485
Ikona - strzałka prawaRok 20213114
Ikona - strzałka prawaRok 202012901
Ikona - strzałka prawaRok 201923391
Ikona - strzałka prawaRok 201824014
Ikona - strzałka prawaRok 201728809
Ikona - strzałka prawaRok 201635343
Ikona - strzałka prawaRok 201555251
Ikona - strzałka prawaRok 201434506
Ikona - strzałka prawaRok 201336807
Ikona - strzałka prawaRok 201238406
Ikona - strzałka prawaRok 201135354
Ikona - strzałka prawaRok 201033161
Ikona - strzałka prawaRok 200931210
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych1706
Ikona - strzałka prawaWieloletnia prognoza finansowa22673
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty14622
Ikona - strzałka prawaRok 20113988
Ikona - strzałka prawaRok 20126320
Ikona - strzałka prawaRok 20131582
Ikona - strzałka prawaRok 20141543
Ikona - strzałka prawaRok 20152316
Ikona - strzałka prawaRok 20161573
Ikona - strzałka prawaRok 20171914
Ikona - strzałka prawaRok 20182009
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju11528
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne39635
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna16441
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne2374
Ikona - strzałka prawaPozostałe11842
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna w Seceminie5198
Ikona - strzałka prawaKSIĘGA REJESTROWA INSTYTUCJI KULTURY3518
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek18706
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo16653
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki12208
Ikona - strzałka prawaSłużba zdrowia19553
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane9311
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - Gmina8199
Ikona - strzałka prawaRok 20094082
Ikona - strzałka prawaRok 20106225
Ikona - strzałka prawaRok 20115224
Ikona - strzałka prawaRok 20125080
Ikona - strzałka prawaRok 20135807
Ikona - strzałka prawaRok 20145433
Ikona - strzałka prawaRok 20155367
Ikona - strzałka prawaRok 20165293
Ikona - strzałka prawaRok 20174228
Ikona - strzałka prawaRok 20183410
Ikona - strzałka prawaRok 20192522
Ikona - strzałka prawaRok 20201044
Ikona - strzałka prawaRok 202135
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - UG1934
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - SP Secemin1718
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - PP Secemin1619
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - ZSP Żelisławice1706
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy11368
Ikona - strzałka prawaRok 20095541
Ikona - strzałka prawaRok 20105102
Ikona - strzałka prawaRok 201111162
Ikona - strzałka prawaRok 201211025
Ikona - strzałka prawaRok 20137077
Ikona - strzałka prawaRok 20148564
Ikona - strzałka prawaRok 20159380
Ikona - strzałka prawaRok 20166262
Ikona - strzałka prawaRok 20172389
Ikona - strzałka prawaRok 20182319
Ikona - strzałka prawaRok 20191261
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO2286
Ikona - strzałka prawaPrzetargi12040
Ikona - strzałka prawaDzierżawy i najem5587
Ikona - strzałka prawaSprzedaż19205
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne1954
Ikona - strzałka prawaRok 20191311
Ikona - strzałka prawaWspółpraca z organizacjami pozarządowymi4885
Ikona - strzałka prawaInformacje5508
Ikona - strzałka prawaSpis lokalnych organizacji pozarządowych7529
Ikona - strzałka prawaAkty prawne6614
Ikona - strzałka prawaSprawozdania9938
Ikona - strzałka prawaKonkursy7707
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia50574
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia konkursów13458
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja9617
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9106
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych2567
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9362
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian13618
Ikona - strzałka prawaArchiwum9456
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8139
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7728
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7443

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-06-16 11:45:01, zmian dokonał(a): ug

WCAG 2.0 (Level AA)