Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Secemin

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1285582
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego2994
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu - 2019r.8
Ikona - strzałka prawaDane podstawowe15817
Ikona - strzałka prawaGodziny pracy urzędu8598
Ikona - strzałka prawaKontakt13883
Ikona - strzałka prawaWybory13859
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 2019359
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20181304
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 201510561
Ikona - strzałka prawaInformacje dla OKW2375
Ikona - strzałka prawaReferendum ogólnokrajowe 20159110
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20152319
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 201510730
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201414524
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10866
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste6198
Ikona - strzałka prawaEwidencja ludności6754
Ikona - strzałka prawaAkty stanu cywilnego8221
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska, ronictwo i leśnictwo7258
Ikona - strzałka prawaPlanowanie przestrzenne12169
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty10796
Ikona - strzałka prawaDokształcanie młodocianych3834
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej2264
Ikona - strzałka prawaZezwolenie-zbiorniki bezodpływowe2411
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta2325
Ikona - strzałka prawaRejestr wyborców3562
Ikona - strzałka prawaOceń pracę urzędu7073
Ikona - strzałka prawaNabory na wolne stanowiska pracy181679
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia296072
Ikona - strzałka prawaAzbest4919
Ikona - strzałka prawaOdpady komunalne10987
Ikona - strzałka prawaKomunalizacja mienia4989
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej60585
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska29320
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie w sprawie ścięcia drzew8425
Ikona - strzałka prawaWykaz zezwoleń - zbiorniki bezodpływowe2217
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta2539
Ikona - strzałka prawaKomunikaty o stanie wód2128
Ikona - strzałka prawaObrona cywilna-zarządzanie kryzysowe-sprawy wojskowe294
Ikona - strzałka prawaPrzetargi do 31 grudnia 2016 r.513898
Ikona - strzałka prawaSkargi i wnioski8312
Ikona - strzałka prawaPetycje2602
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna2580
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych946
Ikona - strzałka prawaTransmisje Sesji Rady Gminy Secemin1264
Ikona - strzałka prawaProtokół z głosowania181
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Secemin za rok 2018388
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne4095
Ikona - strzałka prawaPlanowane zamówienia6004
Ikona - strzałka prawaDo 30 tysięcy euro48459
Ikona - strzałka prawaNa podstawie Prawa Zamówień Publicznych33299
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy32559
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy5912
Ikona - strzałka prawaRadni7371
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy5410
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy15009
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-2018775
Ikona - strzałka prawaArchiwum20930
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy63275
Ikona - strzałka prawaWójt gminy23276
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy16042
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy8501
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe31419
Ikona - strzałka prawaRok 2019492
Ikona - strzałka prawaRok 20188692
Ikona - strzałka prawaRok 20177118
Ikona - strzałka prawaRok 20167825
Ikona - strzałka prawaRok 201511886
Ikona - strzałka prawaOświadczenia rozpoczynających kadencję3979
Ikona - strzałka prawaOświadczenia kończących kadencję2749
Ikona - strzałka prawaRok 201411925
Ikona - strzałka prawaRok 20137680
Ikona - strzałka prawaRok 20128252
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego6649
Ikona - strzałka prawaRok 20114183
Ikona - strzałka prawaRok 20127781
Ikona - strzałka prawaRok 20134952
Ikona - strzałka prawaRok 20145577
Ikona - strzałka prawaRok 20157148
Ikona - strzałka prawaRok 20163948
Ikona - strzałka prawaRok 2017938
Ikona - strzałka prawaRok 20181310
Ikona - strzałka prawa277
Ikona - strzałka prawaRok 2019103
Ikona - strzałka prawaStatut9895
Ikona - strzałka prawaRegulamin11816
Ikona - strzałka prawaUchwały27592
Ikona - strzałka prawaRok 20193116
Ikona - strzałka prawaRok 201812494
Ikona - strzałka prawaRok 201714629
Ikona - strzałka prawaRok 201621078
Ikona - strzałka prawaRok 201527428
Ikona - strzałka prawaRok 201425180
Ikona - strzałka prawaRok 201325563
Ikona - strzałka prawaRok 201232928
Ikona - strzałka prawaRok 201128156
Ikona - strzałka prawaRok 201021544
Ikona - strzałka prawaRok 200919865
Ikona - strzałka prawaRok 200817489
Ikona - strzałka prawaRok 200718415
Ikona - strzałka prawaRok 200619032
Ikona - strzałka prawaRok 200516674
Ikona - strzałka prawaRok 200417765
Ikona - strzałka prawaRok 200316312
Ikona - strzałka prawaRok 200216125
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy23831
Ikona - strzałka prawaRok 20193476
Ikona - strzałka prawaRok 20189816
Ikona - strzałka prawaRok 201714326
Ikona - strzałka prawaRok 201619912
Ikona - strzałka prawaRok 201534603
Ikona - strzałka prawaRok 201421897
Ikona - strzałka prawaRok 201324220
Ikona - strzałka prawaRok 201226342
Ikona - strzałka prawaRok 201121790
Ikona - strzałka prawaRok 201021688
Ikona - strzałka prawaRok 200919640
Ikona - strzałka prawaWieloletnia prognoza finansowa18053
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty13094
Ikona - strzałka prawaRok 20112896
Ikona - strzałka prawaRok 20124999
Ikona - strzałka prawaRok 2013486
Ikona - strzałka prawaRok 2014511
Ikona - strzałka prawaRok 2015757
Ikona - strzałka prawaRok 2016474
Ikona - strzałka prawaRok 2017587
Ikona - strzałka prawaRok 2018707
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju9664
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne28368
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna14018
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne542
Ikona - strzałka prawaPozostałe10260
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna w Seceminie3968
Ikona - strzałka prawaKSIĘGA REJESTROWA INSTYTUCJI KULTURY2297
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek17111
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo14788
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10703
Ikona - strzałka prawaSłużba zdrowia15268
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane8213
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - Gmina6392
Ikona - strzałka prawaRok 20092906
Ikona - strzałka prawaRok 20104440
Ikona - strzałka prawaRok 20113847
Ikona - strzałka prawaRok 20123204
Ikona - strzałka prawaRok 20133702
Ikona - strzałka prawaRok 20143591
Ikona - strzałka prawaRok 20153293
Ikona - strzałka prawaRok 20162774
Ikona - strzałka prawaRok 20171973
Ikona - strzałka prawaRok 20181253
Ikona - strzałka prawaRok 2019182
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - UG195
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - SP Secemin180
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - PP Secemin170
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - ZSP Żelisławice164
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy9818
Ikona - strzałka prawaRok 20093944
Ikona - strzałka prawaRok 20103720
Ikona - strzałka prawaRok 20117257
Ikona - strzałka prawaRok 20126946
Ikona - strzałka prawaRok 20134276
Ikona - strzałka prawaRok 20145191
Ikona - strzałka prawaRok 20155509
Ikona - strzałka prawaRok 20163421
Ikona - strzałka prawaRok 20171373
Ikona - strzałka prawaRok 20181156
Ikona - strzałka prawaRok 2019145
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO34
Ikona - strzałka prawaPrzetargi5588
Ikona - strzałka prawaDzierżawy i najem2569
Ikona - strzałka prawaSprzedaż5557
Ikona - strzałka prawaWspółpraca z organizacjami pozarządowymi3882
Ikona - strzałka prawaInformacje4377
Ikona - strzałka prawaSpis lokalnych organizacji pozarządowych6053
Ikona - strzałka prawaAkty prawne4974
Ikona - strzałka prawaSprawozdania7248
Ikona - strzałka prawaKonkursy6035
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia33743
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia konkursów8856
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja8479
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna8064
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych1375
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8289
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian12075
Ikona - strzałka prawaArchiwum8290
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6872
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6603
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6394

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-08-22 12:22:59, zmian dokonał(a): ug

WCAG 2.0 (Level AA)