Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Secemin

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1350266
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu - 2019r.2161
Ikona - strzałka prawaDane podstawowe16219
Ikona - strzałka prawaGodziny pracy urzędu8728
Ikona - strzałka prawaKontakt14056
Ikona - strzałka prawaWybory14167
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 2019528
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego340
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20181934
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 201510975
Ikona - strzałka prawaInformacje dla OKW2501
Ikona - strzałka prawaReferendum ogólnokrajowe 20159456
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20152403
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 201511105
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201414867
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10998
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste6350
Ikona - strzałka prawaEwidencja ludności6954
Ikona - strzałka prawaAkty stanu cywilnego8415
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska, ronictwo i leśnictwo7400
Ikona - strzałka prawaPlanowanie przestrzenne12477
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty11046
Ikona - strzałka prawaDokształcanie młodocianych3923
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej2360
Ikona - strzałka prawaZezwolenie-zbiorniki bezodpływowe2511
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta2418
Ikona - strzałka prawaRejestr wyborców3819
Ikona - strzałka prawaOceń pracę urzędu7175
Ikona - strzałka prawaNabory na wolne stanowiska pracy185093
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia303404
Ikona - strzałka prawaAzbest5047
Ikona - strzałka prawaOdpady komunalne11469
Ikona - strzałka prawaKomunalizacja mienia5314
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej61794
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska30004
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie w sprawie ścięcia drzew8524
Ikona - strzałka prawaWykaz zezwoleń - zbiorniki bezodpływowe2288
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta2617
Ikona - strzałka prawaKomunikaty o stanie wód2732
Ikona - strzałka prawaObrona cywilna-zarządzanie kryzysowe-sprawy wojskowe376
Ikona - strzałka prawaPrzetargi do 31 grudnia 2016 r.519810
Ikona - strzałka prawaSkargi i wnioski8429
Ikona - strzałka prawaPetycje2917
Ikona - strzałka prawaKierowane do Rady Gminy166
Ikona - strzałka prawaKierowane do Wójta131
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna2719
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych1039
Ikona - strzałka prawaTransmisje Sesji Rady Gminy Secemin1458
Ikona - strzałka prawaProtokół z głosowania520
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Secemin za rok 2018507
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne4820
Ikona - strzałka prawaPlanowane zamówienia6260
Ikona - strzałka prawaDo 30 tysięcy euro52809
Ikona - strzałka prawaNa podstawie Prawa Zamówień Publicznych35238
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy33057
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy6051
Ikona - strzałka prawaRadni7552
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy5569
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy15593
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-2018881
Ikona - strzałka prawaArchiwum22267
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy65300
Ikona - strzałka prawaWójt gminy23457
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy16211
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy8658
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe31746
Ikona - strzałka prawaRok 2019650
Ikona - strzałka prawaRok 20189261
Ikona - strzałka prawaRok 20177325
Ikona - strzałka prawaRok 20168004
Ikona - strzałka prawaRok 201512043
Ikona - strzałka prawaOświadczenia rozpoczynających kadencję4115
Ikona - strzałka prawaOświadczenia kończących kadencję2853
Ikona - strzałka prawaRok 201412134
Ikona - strzałka prawaRok 20137854
Ikona - strzałka prawaRok 20128424
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego6757
Ikona - strzałka prawaRok 20114421
Ikona - strzałka prawaRok 20128089
Ikona - strzałka prawaRok 20135248
Ikona - strzałka prawaRok 20145869
Ikona - strzałka prawaRok 20157537
Ikona - strzałka prawaRok 20164300
Ikona - strzałka prawaRok 20171114
Ikona - strzałka prawaRok 20181506
Ikona - strzałka prawa332
Ikona - strzałka prawaRok 2019169
Ikona - strzałka prawaStatut10048
Ikona - strzałka prawaRegulamin11991
Ikona - strzałka prawaUchwały27970
Ikona - strzałka prawaRok 20194510
Ikona - strzałka prawaRok 201814372
Ikona - strzałka prawaRok 201715778
Ikona - strzałka prawaRok 201622266
Ikona - strzałka prawaRok 201528700
Ikona - strzałka prawaRok 201426367
Ikona - strzałka prawaRok 201326542
Ikona - strzałka prawaRok 201234101
Ikona - strzałka prawaRok 201129283
Ikona - strzałka prawaRok 201022365
Ikona - strzałka prawaRok 200920671
Ikona - strzałka prawaRok 200818179
Ikona - strzałka prawaRok 200719151
Ikona - strzałka prawaRok 200619806
Ikona - strzałka prawaRok 200517343
Ikona - strzałka prawaRok 200418443
Ikona - strzałka prawaRok 200317161
Ikona - strzałka prawaRok 200216852
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy24413
Ikona - strzałka prawaRok 20194820
Ikona - strzałka prawaRok 201810939
Ikona - strzałka prawaRok 201715493
Ikona - strzałka prawaRok 201620974
Ikona - strzałka prawaRok 201536159
Ikona - strzałka prawaRok 201422829
Ikona - strzałka prawaRok 201325138
Ikona - strzałka prawaRok 201227235
Ikona - strzałka prawaRok 201122938
Ikona - strzałka prawaRok 201022549
Ikona - strzałka prawaRok 200920475
Ikona - strzałka prawaWieloletnia prognoza finansowa18435
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty13211
Ikona - strzałka prawaRok 20112985
Ikona - strzałka prawaRok 20125093
Ikona - strzałka prawaRok 2013567
Ikona - strzałka prawaRok 2014585
Ikona - strzałka prawaRok 2015873
Ikona - strzałka prawaRok 2016567
Ikona - strzałka prawaRok 2017669
Ikona - strzałka prawaRok 2018814
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju9786
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne29154
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna14178
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne646
Ikona - strzałka prawaPozostałe10370
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna w Seceminie4074
Ikona - strzałka prawaKSIĘGA REJESTROWA INSTYTUCJI KULTURY2410
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek17270
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo14948
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10840
Ikona - strzałka prawaSłużba zdrowia15583
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane8308
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - Gmina6530
Ikona - strzałka prawaRok 20092994
Ikona - strzałka prawaRok 20104576
Ikona - strzałka prawaRok 20113957
Ikona - strzałka prawaRok 20123332
Ikona - strzałka prawaRok 20133849
Ikona - strzałka prawaRok 20143723
Ikona - strzałka prawaRok 20153430
Ikona - strzałka prawaRok 20162954
Ikona - strzałka prawaRok 20172134
Ikona - strzałka prawaRok 20181445
Ikona - strzałka prawaRok 2019305
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - UG285
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - SP Secemin266
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - PP Secemin244
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - ZSP Żelisławice253
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy9949
Ikona - strzałka prawaRok 20094096
Ikona - strzałka prawaRok 20103846
Ikona - strzałka prawaRok 20117633
Ikona - strzałka prawaRok 20127258
Ikona - strzałka prawaRok 20134495
Ikona - strzałka prawaRok 20145454
Ikona - strzałka prawaRok 20155815
Ikona - strzałka prawaRok 20163653
Ikona - strzałka prawaRok 20171448
Ikona - strzałka prawaRok 20181244
Ikona - strzałka prawaRok 2019218
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO201
Ikona - strzałka prawaPrzetargi5988
Ikona - strzałka prawaDzierżawy i najem2756
Ikona - strzałka prawaSprzedaż6268
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne112
Ikona - strzałka prawaWspółpraca z organizacjami pozarządowymi3967
Ikona - strzałka prawaInformacje4470
Ikona - strzałka prawaSpis lokalnych organizacji pozarządowych6198
Ikona - strzałka prawaAkty prawne5090
Ikona - strzałka prawaSprawozdania7458
Ikona - strzałka prawaKonkursy6131
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia34939
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia konkursów9163
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja8566
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna8151
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych1451
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8381
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian12166
Ikona - strzałka prawaArchiwum8365
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6948
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6675
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6472

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-10-14 09:06:33, zmian dokonał(a): ug

WCAG 2.0 (Level AA)