Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Secemin


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1081966
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane podstawowe13080
Ikona - strzałka prawaGodziny pracy urzędu7686
Ikona - strzałka prawaKontakt12582
Ikona - strzałka prawaWybory12336
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 2018194
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20158042
Ikona - strzałka prawaInformacje dla OKW1587
Ikona - strzałka prawaReferendum ogólnokrajowe 20157091
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20151748
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20158299
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201412008
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9873
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste5296
Ikona - strzałka prawaEwidencja ludności5577
Ikona - strzałka prawaAkty stanu cywilnego6894
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska, ronictwo i leśnictwo6164
Ikona - strzałka prawaPlanowanie przestrzenne10205
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty9087
Ikona - strzałka prawaDokształcanie młodocianych3316
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej1723
Ikona - strzałka prawaZezwolenie-zbiorniki bezodpływowe1838
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta1744
Ikona - strzałka prawaRejestr wyborców2382
Ikona - strzałka prawaOceń pracę urzędu6437
Ikona - strzałka prawaNabory na wolne stanowiska pracy147997
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia251753
Ikona - strzałka prawaAzbest4117
Ikona - strzałka prawaOdpady komunalne7915
Ikona - strzałka prawaKomunalizacja mienia2757
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej52207
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska24830
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie w sprawie ścięcia drzew7789
Ikona - strzałka prawaWykaz zezwoleń - zbiorniki bezodpływowe1733
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta1957
Ikona - strzałka prawaKomunikaty o stanie wód29
Ikona - strzałka prawaPrzetargi do 31 grudnia 2016 r.475966
Ikona - strzałka prawaSkargi i wnioski7384
Ikona - strzałka prawaPetycje1192
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna1654
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych197
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne1285
Ikona - strzałka prawaPlanowane zamówienia3792
Ikona - strzałka prawaDo 30 tysięcy euro24508
Ikona - strzałka prawaNa podstawie Prawa Zamówień Publicznych21366
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy27851
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy4912
Ikona - strzałka prawaRadni6087
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy4419
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy10870
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-2018248
Ikona - strzałka prawaArchiwum14773
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy50333
Ikona - strzałka prawaWójt gminy22150
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy15143
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy7380
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe27451
Ikona - strzałka prawaRok 20023442
Ikona - strzałka prawaRok 20036697
Ikona - strzałka prawaRok 20044770
Ikona - strzałka prawaRok 20053593
Ikona - strzałka prawaRok 20063112
Ikona - strzałka prawaRok 20073335
Ikona - strzałka prawaRok 20087529
Ikona - strzałka prawaRok 20093464
Ikona - strzałka prawaRok 20104299
Ikona - strzałka prawaRok 20119943
Ikona - strzałka prawaRok 20127050
Ikona - strzałka prawaRok 20136511
Ikona - strzałka prawaRok 201410440
Ikona - strzałka prawaRok 201510779
Ikona - strzałka prawaOświadczenia kończących kadencję2077
Ikona - strzałka prawaOświadczenia rozpoczynających kadencję3140
Ikona - strzałka prawaRok 20166629
Ikona - strzałka prawaRok 20175296
Ikona - strzałka prawaRok 20181733
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego5669
Ikona - strzałka prawaRok 20112728
Ikona - strzałka prawaRok 20125817
Ikona - strzałka prawaRok 20133182
Ikona - strzałka prawaRok 20143568
Ikona - strzałka prawaRok 20154625
Ikona - strzałka prawaRok 20162148
Ikona - strzałka prawaRok 2017154
Ikona - strzałka prawaRok 2018128
Ikona - strzałka prawa11
Ikona - strzałka prawaStatut8887
Ikona - strzałka prawaRegulamin10688
Ikona - strzałka prawaUchwały22930
Ikona - strzałka prawaRok 20182008
Ikona - strzałka prawaRok 20177945
Ikona - strzałka prawaRok 201614235
Ikona - strzałka prawaRok 201519949
Ikona - strzałka prawaRok 201419361
Ikona - strzałka prawaRok 201319919
Ikona - strzałka prawaRok 201225760
Ikona - strzałka prawaRok 201122010
Ikona - strzałka prawaRok 201016480
Ikona - strzałka prawaRok 200914760
Ikona - strzałka prawaRok 200813320
Ikona - strzałka prawaRok 200713973
Ikona - strzałka prawaRok 200614613
Ikona - strzałka prawaRok 200512513
Ikona - strzałka prawaRok 200413442
Ikona - strzałka prawaRok 200311130
Ikona - strzałka prawaRok 200211489
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy19963
Ikona - strzałka prawaRok 20182371
Ikona - strzałka prawaRok 20178403
Ikona - strzałka prawaRok 201613627
Ikona - strzałka prawaRok 201526823
Ikona - strzałka prawaRok 201416516
Ikona - strzałka prawaRok 201319309
Ikona - strzałka prawaRok 201221166
Ikona - strzałka prawaRok 201116525
Ikona - strzałka prawaRok 201016768
Ikona - strzałka prawaRok 200914533
Ikona - strzałka prawaWieloletnia prognoza finansowa15775
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty12349
Ikona - strzałka prawaRok 20112388
Ikona - strzałka prawaRok 20124407
Ikona - strzałka prawaRok 201372
Ikona - strzałka prawaRok 201499
Ikona - strzałka prawaRok 2015125
Ikona - strzałka prawaRok 201666
Ikona - strzałka prawaRok 201778
Ikona - strzałka prawaRok 201882
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju8957
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne23821
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna12864
Ikona - strzałka prawaPozostałe9443
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna w Seceminie3327
Ikona - strzałka prawaKSIĘGA REJESTROWA INSTYTUCJI KULTURY1727
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek16023
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo13155
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9711
Ikona - strzałka prawaSłużba zdrowia13032
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7555
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe5398
Ikona - strzałka prawaRok 20092385
Ikona - strzałka prawaRok 20103628
Ikona - strzałka prawaRok 20113188
Ikona - strzałka prawaRok 20122370
Ikona - strzałka prawaRok 20132756
Ikona - strzałka prawaRok 20142775
Ikona - strzałka prawaRok 20152294
Ikona - strzałka prawaRok 20161638
Ikona - strzałka prawaRok 2017823
Ikona - strzałka prawaRok 2018318
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy8921
Ikona - strzałka prawaRok 20093260
Ikona - strzałka prawaRok 20103053
Ikona - strzałka prawaRok 20115567
Ikona - strzałka prawaRok 20125238
Ikona - strzałka prawaRok 20133024
Ikona - strzałka prawaRok 20143523
Ikona - strzałka prawaRok 20153865
Ikona - strzałka prawaRok 20162209
Ikona - strzałka prawaRok 2017833
Ikona - strzałka prawaRok 2018462
Ikona - strzałka prawaPrzetargi2408
Ikona - strzałka prawaDzierżawy i najem1255
Ikona - strzałka prawaSprzedaż1933
Ikona - strzałka prawaWspółpraca z organizacjami pozarządowymi3284
Ikona - strzałka prawaInformacje3771
Ikona - strzałka prawaSpis lokalnych organizacji pozarządowych5097
Ikona - strzałka prawaAkty prawne4149
Ikona - strzałka prawaSprawozdania5904
Ikona - strzałka prawaKonkursy5270
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia25821
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia konkursów6930
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja7889
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7520
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych691
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7614
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian11220
Ikona - strzałka prawaArchiwum7243
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6313
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6110
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi5908

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-08-14 14:01:51, zmian dokonał(a): ug

WCAG 2.0 (Level AA)