Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Secemin

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1207502
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego2574
Ikona - strzałka prawaDane podstawowe15341
Ikona - strzałka prawaGodziny pracy urzędu8465
Ikona - strzałka prawaKontakt13716
Ikona - strzałka prawaWybory13710
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 2019215
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 2018810
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 201510064
Ikona - strzałka prawaInformacje dla OKW2216
Ikona - strzałka prawaReferendum ogólnokrajowe 20158712
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20152212
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 201510268
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201414100
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10707
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste6025
Ikona - strzałka prawaEwidencja ludności6530
Ikona - strzałka prawaAkty stanu cywilnego7991
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska, ronictwo i leśnictwo7070
Ikona - strzałka prawaPlanowanie przestrzenne11836
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty10505
Ikona - strzałka prawaDokształcanie młodocianych3719
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej2161
Ikona - strzałka prawaZezwolenie-zbiorniki bezodpływowe2257
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta2219
Ikona - strzałka prawaRejestr wyborców3279
Ikona - strzałka prawaOceń pracę urzędu6967
Ikona - strzałka prawaNabory na wolne stanowiska pracy177535
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia287547
Ikona - strzałka prawaAzbest4769
Ikona - strzałka prawaOdpady komunalne10390
Ikona - strzałka prawaKomunalizacja mienia4602
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej59233
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska28432
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie w sprawie ścięcia drzew8315
Ikona - strzałka prawaWykaz zezwoleń - zbiorniki bezodpływowe2113
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta2447
Ikona - strzałka prawaKomunikaty o stanie wód1493
Ikona - strzałka prawaObrona cywilna-zarządzanie kryzysowe-sprawy wojskowe208
Ikona - strzałka prawaPrzetargi do 31 grudnia 2016 r.506954
Ikona - strzałka prawaSkargi i wnioski8182
Ikona - strzałka prawaPetycje2355
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna2398
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych826
Ikona - strzałka prawaTransmisje Sesji Rady Gminy Secemin1052
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Secemin za rok 2018247
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne3174
Ikona - strzałka prawaPlanowane zamówienia5655
Ikona - strzałka prawaDo 30 tysięcy euro43795
Ikona - strzałka prawaNa podstawie Prawa Zamówień Publicznych30488
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy32003
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy5742
Ikona - strzałka prawaRadni7167
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy5246
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy14365
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-2018676
Ikona - strzałka prawaArchiwum19434
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy60885
Ikona - strzałka prawaWójt gminy23082
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy15883
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy8325
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe30793
Ikona - strzałka prawaRok 2019210
Ikona - strzałka prawaRok 20187650
Ikona - strzałka prawaRok 20176873
Ikona - strzałka prawaRok 20167621
Ikona - strzałka prawaRok 201511688
Ikona - strzałka prawaOświadczenia rozpoczynających kadencję3814
Ikona - strzałka prawaOświadczenia kończących kadencję2631
Ikona - strzałka prawaRok 201411678
Ikona - strzałka prawaRok 20137467
Ikona - strzałka prawaRok 20128018
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego6504
Ikona - strzałka prawaRok 20113896
Ikona - strzałka prawaRok 20127406
Ikona - strzałka prawaRok 20134601
Ikona - strzałka prawaRok 20145188
Ikona - strzałka prawaRok 20156625
Ikona - strzałka prawaRok 20163577
Ikona - strzałka prawaRok 2017779
Ikona - strzałka prawaRok 20181128
Ikona - strzałka prawa221
Ikona - strzałka prawaRok 201942
Ikona - strzałka prawaStatut9709
Ikona - strzałka prawaRegulamin11594
Ikona - strzałka prawaUchwały27135
Ikona - strzałka prawaRok 20191780
Ikona - strzałka prawaRok 201810204
Ikona - strzałka prawaRok 201713252
Ikona - strzałka prawaRok 201619643
Ikona - strzałka prawaRok 201525964
Ikona - strzałka prawaRok 201423770
Ikona - strzałka prawaRok 201324411
Ikona - strzałka prawaRok 201231522
Ikona - strzałka prawaRok 201126761
Ikona - strzałka prawaRok 201020522
Ikona - strzałka prawaRok 200918811
Ikona - strzałka prawaRok 200816617
Ikona - strzałka prawaRok 200717510
Ikona - strzałka prawaRok 200617983
Ikona - strzałka prawaRok 200515820
Ikona - strzałka prawaRok 200416876
Ikona - strzałka prawaRok 200315226
Ikona - strzałka prawaRok 200215153
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy23251
Ikona - strzałka prawaRok 20192431
Ikona - strzałka prawaRok 20188289
Ikona - strzałka prawaRok 201712973
Ikona - strzałka prawaRok 201618579
Ikona - strzałka prawaRok 201532740
Ikona - strzałka prawaRok 201420759
Ikona - strzałka prawaRok 201323102
Ikona - strzałka prawaRok 201225299
Ikona - strzałka prawaRok 201120585
Ikona - strzałka prawaRok 201020625
Ikona - strzałka prawaRok 200918610
Ikona - strzałka prawaWieloletnia prognoza finansowa17637
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty12955
Ikona - strzałka prawaRok 20112785
Ikona - strzałka prawaRok 20124888
Ikona - strzałka prawaRok 2013403
Ikona - strzałka prawaRok 2014436
Ikona - strzałka prawaRok 2015631
Ikona - strzałka prawaRok 2016386
Ikona - strzałka prawaRok 2017478
Ikona - strzałka prawaRok 2018598
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju9516
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne27445
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna13823
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne430
Ikona - strzałka prawaPozostałe10101
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna w Seceminie3859
Ikona - strzałka prawaKSIĘGA REJESTROWA INSTYTUCJI KULTURY2188
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek16915
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo14580
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10490
Ikona - strzałka prawaSłużba zdrowia14906
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane8079
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - Gmina6237
Ikona - strzałka prawaRok 20092788
Ikona - strzałka prawaRok 20104282
Ikona - strzałka prawaRok 20113707
Ikona - strzałka prawaRok 20123047
Ikona - strzałka prawaRok 20133512
Ikona - strzałka prawaRok 20143438
Ikona - strzałka prawaRok 20153117
Ikona - strzałka prawaRok 20162565
Ikona - strzałka prawaRok 20171777
Ikona - strzałka prawaRok 20181026
Ikona - strzałka prawaRok 201984
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - UG89
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - SP Secemin71
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - PP Secemin77
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - ZSP Żelisławice66
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy9662
Ikona - strzałka prawaRok 20093799
Ikona - strzałka prawaRok 20103588
Ikona - strzałka prawaRok 20116893
Ikona - strzałka prawaRok 20126605
Ikona - strzałka prawaRok 20134019
Ikona - strzałka prawaRok 20144913
Ikona - strzałka prawaRok 20155172
Ikona - strzałka prawaRok 20163193
Ikona - strzałka prawaRok 20171277
Ikona - strzałka prawaRok 20181027
Ikona - strzałka prawaRok 201969
Ikona - strzałka prawaPrzetargi5022
Ikona - strzałka prawaDzierżawy i najem2360
Ikona - strzałka prawaSprzedaż4395
Ikona - strzałka prawaWspółpraca z organizacjami pozarządowymi3761
Ikona - strzałka prawaInformacje4281
Ikona - strzałka prawaSpis lokalnych organizacji pozarządowych5874
Ikona - strzałka prawaAkty prawne4825
Ikona - strzałka prawaSprawozdania6980
Ikona - strzałka prawaKonkursy5904
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia32287
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia konkursów8495
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja8393
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7977
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych1277
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8186
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian11938
Ikona - strzałka prawaArchiwum7747
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6783
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6507
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6314

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-06-17 10:12:14, zmian dokonał(a): ug

WCAG 2.0 (Level AA)